Blog  /  7 kluczowych cech najlepszego kabla gitarowego wpływających na wydajność

7 kluczowych cech najlepszego kabla gitarowego wpływających na wydajność

Gitarowego wpływających na wydajność-Z niestandardowych produkcji kabli, przychodzą cieszyć się lepsze zarządzanie i wydajność projektów i urządzeń. Najlepszy kabel gitarowy potrzebuje niestandardowych wiązek przewodów dla lepszej kontroli przewodów na scenie.

Jeśli firma muzyczna chce używać różnych gitar w różnych punktach sceny, jak będą one podłączyć gitary do wzmacniacza? Cóż, w takim przypadku potrzebują niestandardowego kabla gitarowego o zmiennej długości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży produkcji niestandardowych kabli, CLOOM Tech opanował sztukę niestandardowych zespołów kablowych.

Od stosowania niestandardowych wiązek przewodów do najlepszego kabla gitarowego; istnieje kilka czynników zaangażowanych, które mogą wpłynąć na wydajność, musisz skupić się na podczas wybierania kabli dla swojego projektu.

Gitarowego wpływających na wydajność 1

Alt: Niestandardowy kabel gitarowy

1.Gitarowego wpływających na wydajność-Długość kabla gitarowego może mieć wpływ na jakość dźwięku

Długość kabla gitarowego wpływa na jakość dźwięku w znaczący sposób. Nie oznacza to, że musisz wybierać małe kable tylko dla gitar. Kiedy trzeba uniknąć przedłużenia drutu w kable gitarowe, najlepszym sposobem jest preferowanie niestandardowych zespołów kabli gitarowych. Nie musisz iść na kompromis w sprawie jakości z dodatkową bezużyteczną długością z dokładnymi pomiarami wymaganego przewodu.

- Dłuższy kabel gitarowy spowoduje więcej szumu audio. Długość kabla jest proporcjonalna do szumu w audio

- Dłuższe kable mogą powodować większe straty częstotliwości, które mogą wpływać na jakość dźwięku

Standardowe kable gitarowe działają najlepiej pod długością 20,' a jeśli potrzebujesz wydłużonych długości, musisz iść na niestandardowe kable gitarowe. Standardowe kable zaczną produkować szum, więc z najlepszej jakości przewodami przez CLOOM Tech; otrzymasz bezkompromisową jakość.

Gitarowego wpływających na wydajność 2

Alt: Niestandardowe kable od CLOOM Tech

2.Materiał przewodników w kablach gitarowych jest ważnym czynnikiem wpływającym na jakość dźwięku

Materiał przewodników ma duże znaczenie, jeśli chodzi o wydajność gitar. Kiedy długość kabli gitarowych wzrasta, zaczynają one tracić swoją wydajność. Gdy przychodzi do niestandardowych kabli gitarowych, trzeba wybrać przewodników najlepszych materiałów jakości. W CLOOM Tech, nigdy nie iść na kompromis w sprawie wydajności kabli gitarowych. Jeśli masz niestandardowe wymagania dotyczące materiału przewodników kabli gitarowych, CLOOM Tech ma najlepszą jakość zespołów kablowych.

Gitarowego wpływających na wydajność 3

Dwa gniazda kablowe

3.Gitarowego wpływających na wydajność-Projektowanie przewodników w kablach gitarowych ma duże znaczenie

Różne marki produkujące gitary mają różne protokoły projektowania gitary. Z różnych portów, trzeba iść na niestandardowych kabli gitarowych. Bez względu na to, jakie są Twoje wymagania projektowe, zawsze możemy spełnić Twoje specyfikacje projektowe i wymagania projektowe. Od niestandardowej długości kabli gitarowych do niestandardowego projektu kabla przewodnika, CLOOM Tech oferuje nieograniczone możliwości dla Twojej firmy. Zastosowanie niestandardowych zespołów kablowych nie jest ograniczone tylko do przemysłu muzycznego. Od producentów instrumentów muzycznych do dużych marek muzycznych, mamy znaczące nazwy na naszej liście klientów.

Gitarowego wpływających na wydajność 4

Alt: Custom Design Cables

4.Gitarowego wpływających na wydajność-Jakość złącz może mieć znaczący wpływ na jakość

Od ekranowania przewodów do zastosowania materiału w złączu, wszystko ma znaczenie w wydajności gitar. Albo chcesz złącze niklowe lub złote złącza do kabli gitarowych; CLOOM Tech jest zawsze tam, aby spełnić Twoje niestandardowe wymagania.

Wzmacniacz gitarowy z kablem Audio Jack

Zastosowanie złota w gitarze może zwiększyć żywotność kabli gitarowych, ponieważ złoto może chronić złącze przed korozją. Pod względem jakości i wydajności, użycie złota w złączach nie ma korzyści w stosunku do złączy niklowych.

5.Słabe ekranowanie przewodów może mieć wpływ na osiągi gitary

Kable mikrofonowe różnią się od kabli gitarowych. Ogólny interfejs obu przewodów wygląda tak samo, ale wewnętrzne metody pracy są inne. Kable gitarowe są bardziej podatne na zakłócenia zewnętrzne. Fale elektromagnetyczne na scenie mogą wpływać na jakość i wydajność gitar. Dodatkowa warstwa ekranowania w kablach gitarowych może zapewnić najwyższe standardy wykonania. Kiedy już wiesz, jak zaplanujesz rozmieszczenie instrumentów, możemy dodać dodatkowe warstwy ekranów w niestandardowych kablach gitarowych.

Zamiast iść na drogie kable gitarowe, można rozważyć niestandardowe kable z dodatkowymi warstwami ekranowania. Dodatkowe warstwy mogą zapobiec kablom gitarowym przed wszelkimi zakłóceniami elektromagnetycznymi, dzięki czemu otrzymasz bezproblemową jakość i wydajność z najlepszymi kablami gitarowymi.

Alt: Custom Guitar Wiring Harness

6.Elektroniczne ekranowanie kabla zapewnia nieprzerwaną wydajność

Czy kiedykolwiek zauważyłeś denerwujący dźwięk na scenie podczas przesuwania kabli gitarowych? Ten irytujący dźwięk z tanich kabli może wpłynąć na wydajność na scenie. Miedziane osłony wytwarzały ten dźwięk w gitarach z powodu słabego ekranowania. Z niestandardowymi kablami gitarowymi, nie musisz się martwić o ruch przewodów. Dzięki niestandardowym specyfikacjom otrzymasz kable, które spełniają wymagania projektu. Nawet jeśli przeniesiesz kable gitarowe podczas występu na scenie, nie będziesz musiał się martwić o żadne dodatkowe dźwięki z wysokiej jakości niestandardowymi kablami gitarowymi.

Gitarowe gniazdo audio

7.Gitarowego wpływających na wydajność-Materiał izolacyjny dla kabli musi być wysokiej jakości

CLOOM Tech oferuje dodające wartości usługi produkcyjne w zakresie montażu kabli na zamówienie. Izolacja wykonana przez CLOOM Tech chroni sprzęt najlepszych kabli gitarowych i zwiększa ich wydajność. Bez odpowiedniej izolacji, będziesz musiał zmierzyć się z kilkoma zakłóceniami i głośnymi dźwiękami w gitarze.

Zastosowanie wysokiej jakości izolacji w niestandardowych kablach gitarowych oferuje lepszą wydajność, aby zwiększyć efektywność instrumentów.

- Lepsza izolacja oferuje lepszą wydajność kabli gitarowych

- Zmniejsza zakłócenia zewnętrzne i szumy

Gitara i przewód Jack

Wiki

Kiedy Twoja firma potrzebuje czegoś z pudełka, niestandardowe kable gitarowe są najlepszymi produktami, aby zapewnić instrumentom najlepszą wydajność. CLOOM Tech oferuje wysokiej jakości niestandardowe zespoły kabli gitarowych i wiązki przewodów w Chinach. Oferujemy niestandardowe zespoły kablowe i wiązki przewodów dla ostatecznej wydajności dla międzynarodowych firm muzycznych i marek muzycznych.