Blog  /  Papier Tab-Rewolucyjny High Tech Szybkie wprowadzenie

Papier Tab-Rewolucyjny High Tech Szybkie wprowadzenie

Oto film, który wystrzelił w 2013 roku z ponad 2 milionami widoków i ponad 6000 polubień. Czy wiesz, co to jest? Nazywa się kartą papierową - nowa technologia z tworzywa sztucznego logika, Intel i naukowców z Kanady Królowej Laboratorium Mediów Królowej.

Co to jest?

Karta Papier, elastyczny komputer papierowy, który wygląda i czuje się jak arkusz papieru, może pewnego dnia wyprzedzać dzisiejsze tabletki. Rewolucyjny nowy ekran tabletu Grubość arkusza papieru, który może być skręcony i upuszczony bez uszkodzeń.

Może łączyć kilka kart papierowych na jedną większą powierzchnię, umieszczając je obok siebie lub udostępnianie plików, dotykając jednej tabletki do drugiej.

Karta papierowa zawiera technologię plastikową tranzystorową opracowaną przez plastikową logikę, którą wcześniej widziałem w twoim komputerze z tworzywa sztucznego czytnika logiki i Que Proreader.

Paper Tab

Rozwój zakładki papieru

Deweloperzy twierdzą, że system papieru może zastąpić tradycyjny papier i monitory komputerowe z jego łatwe i interaktywne arkusze plastikowe. W przypadku gdy ekrany są zaniepokojone, najwyraźniej przyszłość pozostaje elastyczna.

Karty papieru wyginają prawą stronę wyświetlacza na stronę do przodu i lewej strony do strony do tyłu. I choć to jest tak, że może być łatwiejsze do opanowania teoretycznie niż w praktyce, pokaz w demo wideo sprawia, że ​​wygląda całkiem proste.  

Podczas gdy jest to "tablet" rozliczanie, plastik jest nadal tylko ekranem, a nie na pełnym komputerze. Ludzie muszą podłączyć ekran do procesora za pomocą serii nieporuszkowych kabli. W filmach, wyświetlacz wygląda również trochę sploty - nie w przeciwieństwie do nakreślenia, choć uniwersytet Queen's pisze w wiadomości, aby jakość jest wysoka rozdzielczość.

Chociaż pokazuje, że elastyczna technologia "Paper" Logika z tworzywa sztucznego jest zaawansowana w swoim własnym prawym, technologia wyświetlacza, taka jak e-atrament i sztywne płyty elastyczne w tej chwili. W przyszłości przyszłość nie jest jeszcze. Mówi się, że rozwój zakładki papierowej będzie w ciągu najbliższych 5-10 lat; Obecnie jeszcze nie jest gotowy.

Elastyczny wyświetlacz przy użyciu technologii elastycznej płyty

Karta papierowa wymaga wysokich wymagań dotyczących elastycznej płyty, ponieważ go, w przeciwieństwie do tradycyjnych tabletek, nie tylko pliki i wyświetla tysiące dokumentów papierowych, zastępując potrzebę monitora komputerowego i stosów papierów lub wydruków, ale ma również funkcję zginania i kontroli elastyczny, aby śledzić ich lokalizację względem siebie. Zapewniając bezproblemowe doświadczenie we wszystkich aplikacjach powraca do miniaturowego przegląd dokumentu, gdy jest umieszczony na zewnątrz.

Jest to tylko jeden przykład innowacyjnego rewolucyjnego podejścia do projektowania włączone przez elastyczne wyświetlacze.

Deweloperzy twierdzą, że może nawet wymienić papier. Technologia może ostatecznie zastąpić tradycyjne ekrany w nadchodzącym przyszłości.

Głos ludzi

W tej nowej rewolucji niektórzy ludzie wspierają postawę:

* Pospiesz przyszłość! Dotrzyj tutaj szybko!

* Technologia wkrótce będzie prawdziwa i bez magii! Co za niesamowita rewolucja!

Niektórzy ludzie trzymają sceptyczną postawę:

* To nigdy nie zadziała

* Teraz jest na koniec 2017 r., Ale nadal nie można rozwijać ani nie zamieszać, aby je zobaczyć ani kupić. Faceci są pewni, że może zastąpić tradycyjny papier w przyszłości, ale także potępienie są zbyt wolne w rozwijaniu: d.

* Jest to fajny pomysł, ale w tej chwili trochę nierealny z powodu tego, jak powoli jest. Każdy papier musi być podłączony do jednego z tych sznurów, wydaje się, że potrzebujesz wielu dokumentów, aby skutecznie pracować e-papier, który właśnie tworzy bałagan, nie ma koloru, a nie ma dobrego powodu, aby ktoś wybrałby e-papier nad iPadem .

Wniosek

Powinno to być również modułowe jak komputer i być w stanie uruchomić pełne biuro Windows, aby zobaczyć użycie biura. Dodawanie kompatybilności dla większej liczby programów, takich jak statystyki i AutoCAD będą również świetne. Uwielbiam tę koncepcję. Ale to będzie więcej za pracę, nie graj.

Należy wziąć pod uwagę wiele pytań:

Kolory, The Highlight, wygoda (bez licznych kabli taśmowych)

Nadal długotrwały sposób rozwijania nowych rzeczy

Poczekajmy i zobaczmy przyszłego rozwoju dobrych rzeczy!

6.REFERENCJA.

1.video od:

https://youtu.be/81iiGWdsJgg

2.Pictures z: Google Image